ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Н А К А З

30 жовтня 2009р.

м. Київ
№ 74 Про оголошення карантину

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України щодо оголошення карантинного режиму у всіх навчальних закладах, у зв'язку з розповсюдженням в Україні епідемії високо патогенного грипу A/H1N1,

Н А К А З У Ю:

1. Оголосити карантин з 30 жовтня по 22 листопада поточного року для Головного вузу та філій університету.

2. Адміністрації університету та студентському самоврядуванню провести роз'яснювальну роботу зі студентами вузу щодо профілактичних заходів під час карантину та поведінки при перших симптомах захворювання.

3. Завідувачам кафедр до 3 листопада 2009р. розробити графіки та плани індивідуальної роботи студентів з кожної навчальної дисципліни першого семестру на період з 30 жовтня по 22 листопада 2009р.

4. Оксіюку О.Г, проректору з впровадження інформаційних технологій, забезпечити можливість виконання плану індивідуальної роботи студентів на період карантину за допомогою сайту університету.

5. Деканам факультетів довести до відома студентів необхідність засвоєння навчального матеріалу самостійно та рекомендувати студентам виконувати індивідуальні плани роботи, знаходячись за місцем проживання батьків.

6. Керівникам структурних підрозділів університету та директорам філій до 3 листопада 2009р розробити плани роботи кожного структурного підрозділу на період карантину.

7. Викладачам та співробітникам університету дозволити оформлення відпустки на період карантину без збереження заробітної плати.

8. Ляшку В.В, начальнику служби охорони, організувати карантинний режим на території гуртожитків університету та провести роз'яснювальну роботу з черговими адміністраторами щодо карантинного режиму, особливу увагу звернувши на заборону відвідування мешканців гуртожитку сторонніми особами.

9. Шкетовій Л.С., лікарю університету, Крьосному Д.І, керівнику клініки та комендантам гуртожитків ввести в дію заходи щодо профілактики грипу та гострих респіраторних захворювань в гуртожитках та виконання вимог карантину.

10. Кургузенковій Л.А., завідувачу відділу управління персоналом, довести даний наказ до відома усіх підрозділів університету та філій.

11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.о. ректора О.Тимошенко

  Наша адреса:
  м. Чернігів,
  вул. Мстиславська, 76, Приймальня (2 поверх) Телефони:
  8(0462)614808,
  8(0462)614404,
  8(0462)933547