Студенти обрали Президента

15 вересня у Чернігівській філії ПВНЗ "Європейський університет" відбулися вибори Президента Студентського парламенту.

Адміністрація філії допомогла з організацією заходу - надала методичну підтримку, допомогла організувати виборчу комісію, надрукувати бюлетені, експерт з виборчих питань однієї з громадських організацій м. Чернігова - ЧОО ВМГО "Народний альянс Молоді" розказав про основні етапи та принципи проведення виборчої кампанії.

Кандидати, а їх було двоє - Даніч Василь та Мазуренко Сергій - готували агітаційні матеріали, надали своїх представників до виборчої комісії та особисто вели спостереження за ходом голосування.

Як сказав заступник директора з виховної роботи Юрій Ткач, "Це, звісно, більше схоже на гру, але через гру студенти навчилися правильно заповнювати бюлетень, пройшли процедуру голосування - зі списками виборців, кабінкою, урною для голосування. Члени виборчої комісії тепер можуть спокійно працювати й на справжніх виборах - адже справились зі своєю роботою на відмінно."

Президент вже приступив до своїх повноважень - 16 вересня відбулося засідання парламенту, на якому прийнято програму роботи на рік, розподілено "міністерські" портфелі. А вже з наступного тижня новоспечені "міністри" починають організовувати заходи для студентів та працівників філії.
Юрій Ткач. Фото автора.

  Наша адреса:
  м. Чернігів,
  вул. Мстиславська, 76, Приймальня (2 поверх) Телефони:
  8(0462)614808,
  8(0462)614404,
  8(0462)933547