Чи важка дорога першокурсника до знань?

Відповісти на це питання у веселій та винахідливій формі намагались студенти Чернігівської філії Європейського університету під час традиційного щорічного концерту на честь Дня народження філії.

Студентський парламент підготував та провів для студентів, викладачів та гостей філії постановку "Як першокурсники до знань добираються", використовуючи фрагменти відомих нам пісень та фільмів разом з неабиякими театральними здібностями студентів.

В результаті глядачі посміялися над веселими пригодами першокурсника - "зайця", якому забракло грошей на проїзд, затамувавши подих спостерігали, як першокурсники давали відпір розбишакам - гопникам, та як вони, нарешті, дістались до омріяного університету.

А щоб ще більше привабити глядачів, в рамках концерту було проведено конкурс "Міс Чернігів Європейський". Чотири чарівні дівчини змагались за цей титул. Строге журі у складі директора та викладачів філії прискіпливо оцінювало конкурсанток. Дівчата представляли себе, розказували про те, якою повинна бути сучасна успішна жінка, та, на радість журі, готували. Готували оригінальні страви в конкурсі "Незваний обід". Маю сказати, що всі учасниці настільки оригінально вийшли з ситуації, коли "у вас через 10 хвилин гості, а в холодильнику …" Коротше кажучи, маючи обмежений набір продуктів, дівчата мали здивувати журі та глядачів - і здивували.

В результаті, титул "Міс Чернігів Європейський" здобула студентка 2-го курсу спеціальності "Менеджмент організацій" Бреднякова Дарина. Інші учасниці отримали титули "Міс оригінальність" (Олішевська Марія, 3 курс), "Міс чарівність" (Разумейко Ольга, 1 курс), а Лабунець Тетяна, студентка 2-го курсу напрямку "Комп'ютерні науки", здобула титул "Міс глядацьких симпатій". Усі учасниці отримали подарунки від спонсора конкурсу - компанії "Оріфлейм".

А вже цього тижня Чернігівська філія Європейського університету приймає турнір з футзалу між командами Чернігівських філій вищих навчальних закладів. У вівторок, 21 грудня, відбудеться фінал турніру, який дасть відповідь на запитання - яка філія найсильніша з футзалу.

Юрій Ткач,
заступник директора ЧФ ПВНЗ "Європейський університет"
Фото автора
  Наша адреса:
  м. Чернігів,
  вул. Мстиславська, 76, Приймальня (2 поверх) Телефони:
  8(0462)614808,
  8(0462)614404,
  8(0462)933547